נומרולוגיה: לא רק מספרים, אלא פלא מחכה להתגלות

לקורס הנומרולוגיה

אירועי החיים והמספרים קשורים באופן מפתיע, ומדע העתיק של הנומרולוגיה מצביע על כך שהמספרים מנבאים בהצלחה את האישיות שלנו ועוצבו אספקטים חשובים או אפשרויות בחיינו. לקורס הנומרולוגיה

מה המשמעות של נומרולוגיה?

הנומרולוגיה היא בדיקה מפורטת של ההשפעות של המספרים על אנשים. היא יוצרת קשר בין שם האדם ותאריך הלידה שלו. בהתבסס על מידע זה, היא יכולה לחשוף סודות או אפילו פרטים לא ידועים על טבעה או תקופת חייו של האדם. מנומרולוגים טוענים שהמספרים יכולים לחשוף בהצלחה מה מחכה לכם בהבטחה, בנוסף לדברים חיוביים ושליליים שמיועדים לפתוח בחיייכם. זו הסיבה שבימים אלה, יותר ויותר אנשים לומדים נומרולוגיה כדי לקבל תובנות יקרות על עתידם. לקורס הנומרולוגיה

לכן, זה מבורך לחקור את עולם הנומרולוגיה המרתק ולהנות ממדע כימיה אוקולטית מדהים זה.

יתרונות הנומרולוגיה

הכירו את עצמכם

הנומרולוגיה מסייעת לגלות למה אדם בוחר בחלק מההחלטות ולנתח את התכונות החיוביות והשליליות שלו. היא מאמינה שהאישיות הבסיסית של האדם או העיצוב הפנימי שלו יכול להיפתח מתאריך הלידה שלו. דוח נומרולוגי של אדם מגלה את מספר הנתיב החיים שלו, שסופו מעמיק בתודעה על טבעו, תכונות האישיות והשלטוניות שלו. זה יכול לעזור גם לשפר כל קשר מאישי ועד חברתילקורס הנומרולוגיה

השיגו הזדמנויות בזמן

המצבים יכולים להיות מבולגנים בנקודה מסוימת בחיים ומבורכים באחרת. מספר נתיב החיים המוצע על ידי נומרולוג מסוגל לפענח את הזמן הנכון מתי ההזדמנויות יגיעו ומתי האתגרים יידפקו אותך. מידע חשוב זה עוזר להתכונן מראש, להתמודד באומץ עם המצב. ובנוסף, נמלץ לחבר נומרולוגיה עם אסטרולוגיה כדי לקבל את התוצאות המקיפות והמאוחדות ביותר.

קשרים הרמוניים

הנומרולוגיה נובעת בדרך ארוכה לשמירה על קשרים הרמוניים. נומרולוג מאחר שהבנה שלך כאדם נמצא במצב טוב יותר להמליץ אילו שינויים נדרשים כדי לשמור על קשרים חלקים. יחד עם זאת, נומרולוגיה עשויה גם להסביר את הצרכים והציפיות של היקרים שלך לאחר ניתוח תאריכי ימי הולדת שלהם. הזהות הזו מובילה לקשר משפחתי חזק.

קניית נכס מזל

לאחר שהמספרים של תאריך הלידה נוספים יחד ומופחתים למספר יחיד, מתקבל מספר בין 1 ל-9 הידוע בשם מספר נתיב החיים. כעת, כפי שנמרולוגים מציינים, התאמת מספר החשוב הזה למספר הבית מזהה איזו בית לקנות כדי להבטיח הצלחה. היא גם נותנת רעיון הוגן של התקופות שבהם עליך להשקיע בנכס על ידי חשיפת היום והתאריך המדויק. כתובת החלקה/בית שתכוונו לקנות גם משפיעה על אדם ומכניסה תחת התחום של “נומרולוגיה של דלת”. זה מנותח גם לשפר את החיוניות בבית. הנומרולוגיה פותחת את האנרגיות שנסתרות בכתובת, אדמה או בניין, מדינה שבה אתה רוצה לעבור להגור או עיר שבה תיתקבל עבודה.

מסכים עם שיעורי הקרמה

כל אדם נושא חוב כרמי מחיים קודמים שמתאר את האנרגיות המשוייכות עם הלקחים החיוניים ללמוד בחייו הנוכחיים. מספרי חוב כרמי הם 4, 5, 7, 13, 14, 16 ו-19. לאחר שמספר החוב כרמי נקבע, השלב הבא הוא ליישר את מעשיך עם הלקחים הצפויים להיות למד בהולדת זו כדי להפוך לגרסה טובה יותר של עצמך.לקורס הנומרולוגיה

נומרולוגיה – איזון בחיים!

אחרי הכל זה האיזון שאנחנו כולנו שואפים אליו. לפעמים, אנו סוטים מהמטרות של חיינו ומגיעים לבעיות. היכיצאות עם האנרגיות הרגשיות שלך, הקושיים, הכעסים והתשוקות שלך צריכה להיות כל מה שזהו על ידי מספר האיזון בתרשימי הנומרולוגיים. זה בהחלט עוזר בקביעת שליטה טובה יותר של הגישה שלך לחיים. מלמד איך להגיב במצבים שונים כפי שהם עולים בחיים.

חשיבות מספר הביטוי שלך

מספר הביטוי שלך מחושב על ידי הוספת כל האלפביתים בשם של האדם. מספר זה מקריא לייסד הבסיסי של מי האדם הוא ומה הפוטנציאלים שלו.

נומרולוגיה כמקצוע

נומרולוגיה היא כלי מרתק ואפשרות קריירה מצוינת למי שרוצה להשפיע באופן משמעותי על החברה. זה לא רק יכול להיות מקור מצוין להכנסה נוספת אלא גם להביא סיפוק רב על ידי עזרה לזולת. צור קשר עם chakra999 כדי להירשם לקורס הנומרולוגיה הטוב ביותר שאפשר לקחת כדי ליצור קריירה רווחית ומספקת כנומרולוג מקצועי.

סיכום

המספרים הם יצורים מיסטיים שיש להם השפעה עצומה על רבים מההיבטים של חיינו. בעצם, לא יהיה מגזימה לומר שהמספרים עוצבו באופן כלשהו את חיינו כולם למדרגה פנומנלית.

פנו אל Chakra999 לייעוץ עם נומרולוג מומחה כדי לדעת מה הם המספרים החיוניים עבורך ואיך עליך לגשת לחיים שלך בהתאם למה שהמספרים מחכים לך.

החיים הם על פיתוח הפוטנציאל הנסתר שלך עד סוף ולהפיק מהם את המירב. רק כאשר אתה מכיר באמת מי הנפש האמיתית שלך, תוכל להתמודד עם האתגרים ולהפוך לנצחיים במאבקי החיים. הנומרולוגיה תומכת בך בדיוק במשימה הזו. עבודה בשילוב עם מחזורי החיים המקובלים והשימוש בהם לתועלתך עם הבנה והשכלת מדע האוקולט המדהים של הנומרולוגיה.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *